Ootame sind Avatud talude päeval - 24.-25. juuli

Ka sel aastal osaleme Avatud talude päeval. Sedakorda juba viiendat korda. Jälgi meie FB ja Insta kontosid, et olla täpselt kursis, mis neil päevil toimuma hakkab.
Avatud talude päev on üle Eestit hõlmav üritus, mille raames talud avavad oma uksed külastajatele, et tutvustada elu maal. 

Oleme avatud mõlemal päeval ning meie juurde on oodatud eriti need keda huvitab mesilaste elu ja mesindamine. Mesilasi meil taluõuel eriti ei ole - oleme nad viinud natukene eemale. Nii, et ka natukene pelglikum külastaja saaks rahulikult talumelu nautida. 

Sel aastal on taaskord meil suvitamas Kihnu maalambad, kelle koduks talveperioodil on Hallivilla. Aga tegelikult on nad jäärapoisid ja seepärast näevad nad oma sarvedega eriti vinged välja. 

Mesilaga tutvumiseks saavad soovijad pähe panna kaitsemaskid. Meie mesinik Jüri räägib hea meelega mesilaste elust-olust. Kindlasti saate ka teada, mis värk nende osade mesilastega on, kes tegelikult ei nõelagi. Ning vaatlustaru juures saate rahulikult aega veeta ja selleaastast mesilasema otsida.


Mesinik Raul tutvustab meie tootmise poolt. Näitame erinevaid vurre ja sellel aastal on meil pakendamise poole pealt vaatamiseks lisandunud väike pöördlauaga pakendamisliin.

Kristi püsib päev otsa degustatsioonileti taga ning on valmis kõigile rääkima lugusid, kuidas erinevad maitsed meie valikutesse on jõudnud. Ja loomulikult saate kõike maitsta ja seda meeldivalt jahedas ruumis. Kuna jõuludeks on plaan paar uut maitset sortimenti lisada, laseme teil maitsta ja valida uute koosluste seast oma lemmik. 

Lastele oleme üles pannud mõned vahvad mängud. Uudishimulikud saavad vaadata näitust meega kaasas käivatest müütidest. Põltsamaa mesinike seltsi liikmete vana mesindusinventari oleme ka teile vaatamiseks üles pannud. Vana Annamõisa meiereiga oleme samuti suuri muutuseid teinud - pidu veel pidada ei saa, aga täitsa vahva näeb välja. 


Meemeistrite meekohvikut haldavad imearmsad Maria, Mirtel ja Karoli. Võite nendega juttu puhuda ja samal ajal soolaseid ja magusaid mesiseid toite nautida. Nende kohvikust saate ka värsket mett ja Leivapuu väga populaarset meeleiba osta. Uskuge meid, mett on meil sel aastal kohe eriliselt palju:) Saladuskatte all võime öelda, et 2 kohvikupidajat on värsked Euroopa hõbeda omanikud. Mis alal, tuleb ise tulla ja järele uurida:)

Kas teadsite, et Võrtsjärve äärest Vaiblast jõuate mööda kauneid Eestimaa teid meie juurde vaid 32 minutiga (meie krundi nimi on Annavare). Ja meie juurest edasi ülipopulaarsesse Sassi talu jaanalinnufarmi on kõigest 19 minutit sõitu.
Kes tiirutavad Suure-Jaani kandis, siis sealt on meie juurde 27 min. sõitu. Mõnusat planeerimist ja kohtumiseni!

Kui tahate olla täpsemalt kursis, mida meie juures Avatud talude päeval teha saab, siis vaadake siia FB lehele.
Eelmine
Liitusime Ehtne Talutoit märgisega.
Järgmine
Talvemesi avas jõuluhooaja!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: