Uskumatu - puhkus Põltsamaal ongi põnev!

Põltsamaal on põnev! See on fakt ning meie uksed on igatahes valla! Niimoodi hõisates on päris paslik alustada uut mesindushooaega, andes teada, et oleme talvel süsteemsemalt sõnastanud meie eesmärgid agroturismitaluna ja loonud paketid, et külastajatel oleks mugavam valikuid teha. 
Töötasime välja kolm paketti, millest kaks, "Magusad sõbrad" ja "Väikesed mesilased" on külastajatele avastamiseks valmis. Kolmas pakett, "Kuninganna", avaneb siis, kui vana Annamõisa meierei taastamise järel saab valmis külastuskeskus.

Lisaks panime kokku ka hulganisti soovitusi, mida meie piirkonnas lisaks meie külastamisele teha ja näha saab. Jagasime soovitused kolmeks: Põltsamaa loss, Aktiivne puhkus Põltsamaal ja Meemeistrite sõbrad.

Aitäh BASCIL projekt, milles me eelmise aasta lõpust osalised oleme ja mille eesmärk on arendada turismiteenust. Tänu mentor Kadi Elmestele, kes meid tagant torkis ja õigeid küsimusi esitas, said asjad selgemaks ja vaimustus iseendast ja meid ümbritsevatest turismikohtadest kasvas kõrgustesse. Selgemast selgem on see, et Põltsamaal on põnev! Ja meil on rõõm olla põneva Põltsamaa üks osa.

Näeme Meemeistrites!
Kel mesi otsas, siis saab meie talust, e-poest või jälgi Meemeistrite FB-lehte, et näha, mis laatadest me osa võtame.
Eelmine
Talvemesi avas jõuluhooaja!

Sellel postitusel on 1 vastus

Oleme rõõmsad ja uhked, et Eesti Maaturismi Ühingul on nii tegusad ja toimekad liikmed.
Olen kindel, et Interreg Baltic Sea programm ja juhtpartner Krinova Incubator & Science Park rõõmustavad koos meiega.
Raili
26. aprill 2024
Email again: