Oleme väike pereettevõte, mille peremees Raul asutas 2010. aastal.  Aastast 2016 tegutseme Põltsamaa külje all Nõmaveres, vana Annamõisa meierei asukohas, kuhu oleme järk-järgult rajanud meetalu ning kus lisaks tootmisele viljeleme ka agroturismi. Vana meierei ootab veel oma aega, kuid loodame, et peagi saame  selles ajaloolises moonakatemajas/meiereis mesindushuvilisi võõrustada.

Klassikaline kvaliteetne mesi on ja jääb!

Mesindushoone
Mesilaste olulisus globaalses ökosüsteemis on teaduslikult tõestatud fakt. Seepärast on eriti uhke tunne, et oleme leidnud endas kire majandusvaldkonna vastu, mis toetub vastutustundlikule käitumisele ja jätkusuutlikkusele. Lisaks keskkonnahoiule saame raske töö eest vastu magusa kingituse, milleks tervistav mesi ja erinevad meesaadused. Vedel või kreemjas mesi - klassika jääb klassikaks ning selle austajate hulk püsib vankumatuna. 

Uudsus meetootmises hoiab erksana!

Mesinik Raul mesilasema otsimas
Klassika kõrval meeldib meile ka kõik uus ja innovatiivne. Oleme välja arendanud lisanditega meede valiku, mida igal aastal natukene muudame, et kõiki uudsete toodete otsijaid pidevalt üllatada. Kui sulle meeldivad marjad ja sulle meeldib mesi, siis usu meid, need meed meeldivad sulle. Põnevad tooted on ka mesi kuuseokka ja musta küüslauguga. Need meie oma Eesti ettevõtete toodang - metsikud Eesti maitsed. 

Keskkonnateadlik majandamine meile sobib.

2020. aastast oleme rajanud endale ka päikesepargi, mis katab meie enda tootmisvajaduse ja võimaldab ülejäägi energiaettevõttele müüa. Oleme niimoodi käitudes taaskord astunud sammu keskkonnateadlikuma ettevõtte suunas. 

Talviti pesitseb noorem pere Tartus, kus mesiniku lapsed mesiniku poolt rajatud M. Reiniku Koolis käivad, kuid kevad-suvisel perioodil oleme oma meetalus ning iga meesõber on ka meie sõber. Seepärast, astuge aga julgelt läbi, et meiega tutvust teha. 

Teid ootama jäädes,
Noored ja vanad Meemeistritest
Lisaks mine ja naudi väikest kokkuvõtlikku galeriid meie toodetest, tootmisest ja meilast ning uuri ka, millistesse võrgustikesse me kuulume.