Maitsemesi lisandiga mitmekesistab toidulauda

Maitsemesi
Maitsemesi ehk mesi lisandiga valmistatakse 95% kreemjast meest, kus lisandiks on erinevad külmkuivatatud marjajahud ja muud looduslikud lisandid.
Oma  meevaliku koostamisel lähtume nendest lisanditest, mis Eestimaa loodus meile pakub - erinevad marjad, küüslauk, kuusk, jne. Me teame, et Eestimaa loodus on metsikuid maitseid täis ning mesi sobib nendega hästi kokku.

Üha enam võidab maitsemesi populaarsust inimeste seas, kes hindavad kvaliteeti ja eestimaiseid maitseid. 
Maitsemeed on põnevad, samas täielikult naturaalsed, tooted,  mis võidavad inimeste seas üha enam populaarsust. Pole ka ime, sest klassikalisele tervistavale meele on lisatud veel vitamiine erinevate lisandite näol, mis annavad tootele erilise maitse ja värvi. Seepärast on nad ka populaarsed kingitused.

Maitsemesi
Täiesti mõistame neid kliente, kes söövad purgist lusikaga meie maitsemett ja ei lõpeta enne kui purk on tühi. Kui peaks üle jääma, siis maitsemee võimalused toitude maitsestamisel on üllatavalt suured.

Hommikusöögi juurde
sobib maitsemesi suurepäraselt jogurti, smuutide ja pudru maitsestamiseks. Loomulikult ka pannkoogi ja saiaga söömiseks, külm piim tassiga kõrval.

Kui aga oled grillimeister, siis soovitame maitsemett musta küüslaugu, mustsõstra ja astelpajuga - need annavad mõnusalt karamellise meki lihale. Need 3 maitsemett on ka juustu ja veini nautlejate lemmikud.

Meie maitsemeed võib jagada lisandi iseloomu järgi kolmeks:

  • Külmkuivatatud marjajahud - maasikas, vaarikas, mustsõstar, astelapaju, ebaküdoonia, jõhvikas.
  • Muud lisandid - must küüslauk, ingver, külmkuivatatud kuusekasvumahl, kakao, kaneel
  • Meesaadused - taruvaik, õietolm

Meemeistrite maitsemeed leiad meie e-poest!
Eelmine
Mesilaste Päeva puhul põnevaid fakte mesilaste elust
Järgmine
Mee kasulikud omadused turgutavad immuunsüsteemi

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: